درباره ما

گروه سنگ حاج سید جوادی بر یک پایه محکم شکل گرفت، برای نشان دادن ارزش واقعی سنگ، این شگفتی طبیعت و توانایی ارائه زیبایی و ارزش واقعی آن است که این مجموعه با تعهد و تخصص به آن تجلی بخشید.

این مجموعه متکی به بیشترین تکنولوژی و توان مهندسی و همچنین در نظر گرفتن معماری روز دنیا می باشد که منجر به طرح های خلاقانه، کاهش قیمت محصول نهایی و نصب بی عیب و نقص می گردد. مأموریت داده شده تنها از طریق معماران و طراحان بسیار مشهور خود، تجربه و بازرسان، مهندسان و تکنسین های تحصیل کرده می تواند بدست آید.

شرکت سنگ دیاکو با بهره گیری بیش از 30 سال تجربه سنگ از بازار بین المللی از طریق مدیریت شرکت “آقای سیامک حاج سید جوادی “دارای 8 بخش مختلف می باشد که شامل:
– واحد طراحی و معماری.
– واحد فنی و مهندسی
– واحد بازرسی معدن
– واحد فنی تولید و بازرسی
– واحد نصب و اجرا.
– واحد بازاریابی
– واحد فروش
– واحد خدمات پس از فروش.

واحد طراحی و معماری:
خانه سنگ دیاکو تنها شرکت سنگی در ایران است که دارای واحد معماری مجزا و منحصر به فرد سنگی می باشد.دفتر معماری مجموعه شامل دارای 4 معمار ، با تجربه بیش از 15 سال سابقه طراحی میباشد.این شرکت توانا طراحی هر گونه طرح را با توجه به درخواست مشتریان و سلایق گوناگون با استفاده از انواع سنگ و اسلب برای پوشش دیوار و کف از جمله toping، مجسمه و ستون و ….. را دارد.

واحد فنی و مهندسی:
این واحد متشکل از سه تکنسین و مهندس تحصیل کرده و با تجربه کافی به ویژه در زمینه سنگ تزئینی است که مسئولیت ساخت انواع طرح های مهندسی و اجرایی در زمینه تولید را دارند. این واحد همچنین مسئول تهیه نقشه ازبیلت اسلب تولید شده است تا از تلف شدن و پرت شدن سنگ ها جلوگیری کنند تا بیشترین میزان بهره وری از اسلب ها پدید آید.
واحد فنی و مهندسی نیز با بهره گیری از آخرین تکنیک های تکنولوژی روز دنیا در تولید ، همواره برای ارتقای کیفیت تولیدات محصول نهایی می کوشد.

واحد بازرسی معدن:
خانه سنگ دیاکو با بهره گیری از 4 بازرس سنگ با تجربه و قدرت مالی بالا همراه با اعتبار بین المللی شرکت در بازار جهانی سنگ بالاخص بازار ایتالیا امکان بهره مندی و انحصار از بهترین کوپ سنگ ها تولیدی معادن را ممکن می سازد.
بازرسان شرکت بلوک های سنگی با کیفیت بالا را با بهترین طرح، انسجام بافتی بالا، با کمترین ترک و بهترین ابعاد انتخاب می کنند.

واحد فنی تولید و بازرسی:
این مجموعه استفاده از به روزترین ماشین آلات ایتالیایی به منظور تولید محصولات با کیفیت و دقت بالا را یک اصل مهم برای خود میداند.
واحد فنی، تولید را با توجه به برنامه تولید با حضور بازرسان در طی هر مرحله از تولید و اجرا کنترل می کند که داشتن تکنولوژی بالا و دقت در برش منجر به کار منحصر به فرد خواهد شد.

واحد نصب و اجرا:
تیم نصب و اجرای این شرکت متشکل از نصاب های با تجربه و بازرسان متخصص می باشد که توسط استادان بزرگ ایتالیایی و بازرسان ایتالیایی آموزش دیده اند.
نصاب های این شرکت تحت مدیریت مستقیم بازرسان نصب کار می کنند که در ارتباط مستقیم با واحد معماری و واحد مهندسی برای ادامه نصب با توجه به برنامه نصب و با توجه با کدگذاری انجام شده عمل خواهند کرد.
واحد نصب و معماری در ابتدا نقشه نصب و برنامه و جدول زمانبدی نصب را در اختیار مشتری قرار خواهد داد و تایید نهایی را از مشتری اخذ می کنند.
واحد بازاریابی:
واحد بازاریابی مجموعه همواره در سراسر جهان اقدام به برقراری ارتباط با مشتریان بلقوه و علاقه بند به محصولات سنگی با کیفیت بالا مینماید و همواره تلاش خود را جهت دسترسی آسان و سریع مبذول می نماید.

واحد خدمات پس از فروش:
این مجموعه همواره توجه خاصی به تقاضای مشتریان در حین و بعد از اجرای پروژه کرده و خواهند کرد.
مجموعه سنگ دیاکو به همکاری متمم و طولانی باور دارد که این مهم نیازمند رابطه و خدمات پی در پی و متداوم می باشد که بعد از تحویل پروژه حاصل می شود.
واحد خدمات پس از فروش این مجموعه همیشه پذیرای درخواست مشتریان خود می باشد.


بازگشت